Články

Krásná okna i na podzim


Podzimní výzdoba patří v těchto měsících neodmyslitelně do každého okna. Na balkonech nahrazuje letní muškáty a pelargonie. Přemýšlíte nad tím, že byste si i vy letos nějakou dekoraci vytvořili? V našem článku se dozvíte, jaké truhlíky vám přijdou vhod a jaké květiny, rostliny a další prvky můžete využít či kombinovat.

Podzimní truhlíky


Čím nahradit odkvetlé letničky a pelargonie? Poradíme vám několik tipů, jak oživit vaše venkovní truhlíky i za chladných podzimních dnů. 

 

Jak na adventní věnce a aranžmá ze živých rostlinPřipravte se na období adventu, vyrobte si nebo si pořiďte krásný věnec či originální květinové aranžmá. K adventu neodmyslitelně patří smrkové, jedlové či borové větvičky, svíčky, stužky nebo šišky. Můžete sáhnout i po různých zlatých, stříbrných, červených či modrých ozdobách ze skla nebo slámy.

Balkóny a terasy v zimě

Balkony  a terasy v ziměPokud vám zima přijde příliš dlouhá a jednotvárná, poradíme vám, jak si ji trochu zpestřit při péči o vaše balkóny a terasy.
Během zimy mohou vaše balkóny a terasy zdobit stálezelené rostliny a jehličnaté dřeviny. Pro oživění je můžeme doplnit vřesovci, čemeřicí apod. V jarním období je pak můžeme nahradit petrklíči a cibulovinami.

Zelené stěny do každého interiéruZvažujete pořízení zelené stěny do své domácnosti nebo do kancelářských prostor? Pokud o zelené stěně přemýšlíte nebo prahnete po tom, abyste se o tomto konceptu dozvěděli více, pak právě pro vás je určen tento článek. Přečtete si o tom, co to jsou zelené stěny, jak vypadají a jaké možnosti využití přinášejí.

Aqua care - závlahová vychytávka


Pokud se chystáte na dovolenou, na obchodní cestu či na prodloužený víkend a nechcete, aby vaše květiny trpěly nedostatkem vláhy, pořiďte si Aqua care. Jedná se o systém, který  dokáže nahradit samozavlažovací truhlíky a květináče. Aqua care představuje řešení, které vám dočasně či trvale odlehčí od starostí s každodenním zaléváním květin. Aqua care je pohodlný a dostupný opravdu pro každého

Samozavlažovací květináče Cilindro CottageObjevte nádherné a praktické samozavlažovací květináče Cilindro Cottage od značky Lechuza. Oblíbíte si je pro jejich jednoduchý design a prvotřídní vlastnosti. Květináče jsou vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Můžete je osadit stálezelenými nebo sezónními rostlinami a nechat je po celý rok venku na terase.

Stromek v květináči nebo řezaný?


Už vybíráte vánoční stromeček? Pokud ani ve vaší domácnosti nesmí každým rokem chybět stromek živý, určitě zvažte všechny své možnosti. Můžete se rozhodnout pro klasický řezaný stromek, který zakoupíte například na trhu, a to i těsně před Štědrým dnem. Nebo můžete sáhnout pro stromku v květináči, který je ohleduplnějším a určitě i zajímavějším řešením.

Hrajte si s Flower LoverV kamenných prodejnách i v internetových obchodech dnes můžete vybírat z celé řady samozavlažovacích květináčů a truhlíků. Jaké výhody tedy přinášení květináče Flower Lover? Čím jsou výjimečné a proč se rozhodnout pro jejich koupi? Samozavlažovací květináče Flower Lover jdou s dobou, mají originální design, jsou spolehlivé a funkční.

Oblékněte květináčeRádi byste změnili vzhled svých pokojových květin, aniž byste je museli přesazovat? Pořiďte si květináč Softbag, který Vám doma pomůže vytvořit útulnou atmosféru. Moderní květináč Softbag od výrobce Emsa rozhodně stojí za vyzkoušení. Je příjemný na dotek a báječně se hodí se pro květiny umístěné na stole, poličce i vnitřním okenním parapetu.

Rostlino navigátor: jak na výběr vhodné rostlinyPatříte mezi pěstitele začátečníky a hledáte vhodnou rostlinu do svého interiéru? Chcete rostlinu darovat k Vánocům, k svátku nebo k narozeninám a nevíte, pro jakou se rozhodnout?

Samozavlažovací květináče EMSA Casa Mesh a Casa Brilliant

Casa Brilliant

Samozavlažovací květináče Casa se vyrábějí ve dvou atraktivních designech.
Květináč Casa Mesh má proplétaný proutěný vzhled a díky nelakovanému povrchu jsou odolné proti odření. Květináč Casa Briliant  vyniká svým vysokým leskem, odolnému vůči UV záření.

celkem 31 záznamů na 3 stránkách.

1 2 3
Náš tip

Dárkové poukazy
Emsa Brilliant
Emsa Casa Mesh
počet položek0 ks
cena celkem0 Kč