Samozavlažovací květináče Lechuza, Elho a Emsa

 - nechte za sebe pracovat květináče a užívejte si rostlin bez starostí.

Moderní květináče Elho se o Vaše rostliny postarají za Vás. Květináče nebudou jen ozdobou pro Váš byt nebo kancelář.

Nejen svým moderním vzhledem, ale hlavně i díky svému propracovanému samozavlažovacímu systému květníků, Vám bude pěče o rostliny opravdovou radostí.

Díky spodnímu zavlažování pracuje vodní koloběh a rostliny tak rostou přirozeně.
Květnáč má leský povrch a je určený pro použití v interiéru.

Vyberte si z nabídky kvalitních samozavlažovacích květináčů značky Elho.

Samozavlažovací květináče Elho 

Květináče: Milano, Brussels

 

Moderní květináče Luchuza, se o Vaše rostliny postarají za Vás, květináče nebudou jen ozdobou pro Váš byt, terasu, zahradu nebo kanceláře.

 - svým moderním vzhledem a hlavně díky svému propracovanému samozavlažovacímu systému květináčů pro Vás bude péče o Vaše rostliny radostí.

 - lakovaný povrch květináčů je odolný proti UV záření, není problém s umístěním venku. Ani mráz není pro Lechuzu problém. Květináče jsou použitelné při každém počasí. 

 - květináče Lechuza jsou díky spodnímu zavlažování použitelné i jak uvnitř, tak i venku. Přebytečná dešťová voda odteče pryč, zásobník vody zůstane plný a dodává dostatek vláhy pro Vaše rostliny.

 - vaše rostliny vydrží v samozavlažovacích květináčích od Lechuza až po dobu tří týdnů.

Vyberte si ze široké nabídky kvalitních samozavlažovacích květináčů značky Lechuza. 

Květináče Cararo, Classico, Cottage, Mini - Cubi, Maxi cubi, Clindro, Cube Cottage, Cubico, Delta, Delta 20 - truhlík, Quadro, Trend, Trend sloupec

Lechuza samozavlažovací květináče

 

Moderní květináče Emsa se o Vaše rostliny postarají za Vás, květináče nebudou jen ozdobou pro Váš byt, terasu, zahradu nebo kanceláře.

Květináče jsou vyrobené z kvalitního plastu. Květináče jsou složeny ze tří částí, spodní základny, rámečku a samozavlažovací vložky.

Díky samozavlažování stačí květinám méně frekventovaná zálivka.

 

 

 

Flower Lover.
Důmyslný zavlažovací systém Flower Lover je podložen roky výzkumu, testování a zkušeností. Každý systém je navržen speciálně pro příslušný tvar a vyhovuje většině rostlin. Na zadní straně katalogu najdete tabulky uvádějící, které varianty jsou k dispozici pro jednotlivé výrobky Flower Lover.

Ať už si zvolíte rošt nebo vložku, náš systém zaručeně splní svůj účel!

 

 

 

Franz Müller.
Náš široký sortiment rostlinných květináčů a obalů z přírodních materiálů doplněný o syntetické vložky či fólie výborně ladí se všemi druhy rostlin.

U našeho sortimentu se držíme hesla "proutěné výrobky - dar přírody" a nabízíme všechny druhy výrobků od praktických nákupních tašek či zahradních košů až po unikátních stylové objekty, které splňují nejvyšší standardy.

Díky dlouholetému vývoji má Franz Müller jedny z nejkomplexnějších výrobních možností moderní proutěné výroby z exotických a exkluzivních materiálů.

Součástí květináče je originální samozavlažovací systém Lechuza.

 

 

 

 

 

 

Náš tip

Dárkové poukazy
Emsa Brilliant
Emsa Casa Mesh
počet položek0 ks
cena celkem0 Kč